Детектор брехні (поліграф) у Запоріжжі – перевірка персоналу

Досвідчений поліграфолог із відповідним рівнем психологічної підготовки проведе поліграф-дослідження на детекторі брехні персоналу підприємств та організацій у Запоріжжі. Цікавить відрядна зайнятість, за попередньою домовленістю виїжджаю зі своїм поліграфом до офісу компанії у Запоріжжі, готовий безкоштовно виконати демо-версію перевірки на детекторі брехні однієї особи. За бажанням клієнта атестація на поліграфі може бути виконана російською, українською, англійською або італійською мовами. Детектор брехні у місті Запоріжжі – відмінний шанс зібрати штат із по-справжньому відповідальних та благонадійних співробітників, адже точність результатів, які видає поліграф, становить до 99% https://biznes-poligrafolog.com/zaporozhe

Перевірка на поліграфі для будь-якого бізнесу в Запоріжжі

Сьогодні тести на поліграфі все частіше відбуваються при прийомі на роботу в Запоріжжі. Ціль такої перевірки – визначити достовірність отриманої від кандидата інформації, виявити, які факти зі своєї біографії він намагається приховати. Серед головних «ризикованих» тем поліграфолог, який тестує працівника на детекторі брехні, порушує такі: вживання наркотиків та зловживання спиртними напоями; присвоєння майна підприємства на попередньому місці роботи; отримання хабарів та відкатів; співробітництво з конкуруючими організаціями; підробка службових документів та проведення шахрайських операцій з корисливою метою; загальні службові порушення.

Перед перевіркою я обговорюю з клієнтами всі нюанси майбутнього тестування на детекторі брехні та складаю індивідуальний план атестації, залежно від специфіки діяльності компанії та з урахуванням усіх побажань замовника. Найчастіше перевіркам на поліграфі піддаються кандидати на керівні посади і працюючий ТОП-персонал підприємства – директори, головні бухгалтери, менеджери, начальники відділів. Тривалість перевірки однієї особи на детекторі брехні складає в середньому 90 хвилин, після оцінки результату я видаю замовнику з міста Запоріжжя професійний висновок.

Види перевірок персоналу на детекторі брехні в Запоріжжі

З метою мінімізації ризиків для вашого бізнесу пропоную проведення наступних видів перевірок персоналу на поліграфі у Запоріжжі:

  • Скринінг на детекторі брехні при працевлаштуванні для з’ясування можливих зв’язків кандидата на посаду з конкурентами, оцінки правдивості даних про досвід його роботи, розкриття справжніх причин звільнення з попередньої роботи.
  • Перевірки на поліграфі працюючого персоналу на підприємствах міста Запоріжжя – періодичне тестування підлеглих на благонадійність з виявлення порушень у бізнес-процесах, зловживання службовців своїм становищем.
  • Контроль за допомогою детектора брехні за працівниками, які подали заяву на звільнення, з метою виявлення справжніх мотивів їхнього звільнення з компанії.
  • Атестації співробітників на поліграфі для вирішення конфліктних ситуацій на службі та відновлення довіри у колективі.

Поліграф дає можливість оперативно та точно визначити винних у посадових злочинах, отриманні відкатів, за допомогою детектора брехні можна виявити призвідників службових конфліктів у компаніях Запоріжжя та вчасно вжити заходів.