Для чого підходить послуга авторизація по дзвінку

Набагато простіше та безпечніше підтвердити телефонний номер користувача, використовуючи для цього дзвінок. Такий варіант має багато позитивних сторін. Наприклад, реєстрація по дзвінку є ​​швидким, простим та ще надійним способом того, як може кожен захистити свій акаунт.

Популярні варіанти застосування

Жителі Запоріжжя можуть зацікавитися тим, де використовується авторизація по дзвінку. Вона підійде для таких цілей:

 • для реєстрації нових користувачів;
 • всім знайома ситуація із відновленням паролю. І тут також знадобиться верифікація;
 • щоб увійти до особистого кабінету (авторизація);
 • щоб активувати картку клієнта в рамках однієї із програм лояльності;
 • оформлення онлайн-замовлення, також потрібно підтвердити номер телефону;
 • під час списання бонусів в момент оплати покупок на касі в магазині чи онлайн, наприклад;
 • для підтвердження фінансових операцій.

Спеціалісти компанії https://ittell.com.ua/mainua допоможуть у впровадженні, розкажуть більше, безкоштовно проконсультують. Це набагато вигідніший і ефективніший варіант, ніж авторизація за допомогою смс.

Що потрібно знати під час впровадження послуги? Прорахунок вартості

Кожного клієнта цікавить не лише результат, перспективи та переваги авторизації по дзвінку, а й ціна. У компанії «ITTell» Innovative Technologies for Business допоможуть і з цим, безкоштовно проконсультують і розкажуть про ціну впровадження цього варіанту у ваш бізнес.

Для прорахунку необхідно відповісти на кілька запитань. Це 5 простих кроків з варіантами відповіді, серед яких, можливо, потенційний клієнт вибере відповідне значення.

 1. Вибір способу авторизації на даний момент. Це може бути смс, Viber, інший спосіб або ж ви поки що нічого не використовуєте, а тільки плануєте впровадження.
 2. Далі ви вказуєте приблизну кількість авторизацій на місяць. Мінімальне значення – менше 1 тисячі, є варіанти 1-10 тисяч і до 500-900 тисяч, найбільше значення – понад 900 тисяч.
 3. Далі слід обрати нинішній сценарій авторизації. Це може бути реєстрація та вхід до особистого кабінету, інший варіант. Потрібно вибрати те, що підходить саме вам.
 4. Що вас не влаштовує у тому методі авторизації, який ви використовуєте зараз. Можливо, причина в ціні чи в складнощах роботи з сервером, інший варіант.
 5. Останнє питання стосується сервісу, в якому використовується авторизація: на сайті, в мобільному додатку або 1С.

Після цього користувач вказує своє ім’я та номер мобільного телефону. Відправивши форму, фахівці компанії зв’яжуться з вами для безкоштовної консультації та розкажуть про ціну.

Верифікація дзвінком: переваги

 1. Економічність. Наприклад, вартість смс від 0,50 грн., а дзвінок від 0,10 грн. Різниця суттєва.
 2. Швидкість. Мова йде про 100% доставку дзвінка, це миттєве рішення без затримок.
 3. Безпека. Верифікація в цьому випадку можлива лише для користувачів. Для спам-ботів шлях закритий.
 4. Простота. Жодних складних, довгих кодів авторизації процедура максимально спрощена.

Перейшовши в Instagram компанії https://www.instagram.com/ittell2fa/, можна набагато більше дізнатися про послуги та вже успішно виконані завдання. Переваг у авторизації по дзвінку справді багато і вони очевидні, у чому можуть переконатися і мешканці Запоріжжя.