Все про безопераційну підтяжку обличчя нитками Aptos

Нитки Aptos – безопераційний метод підтяжки обличчя та тіла. Нитки для підтяжки обличчя є прекрасною альтернативою круговій підтяжці обличчя. Одна процедура підтяжки обличчя нитками Aptos позбавить вас другого підборіддя і додасть вашій особі бездоганний овал.

Сьогодні особливої ​​популярності користуються методи ниткового ліфтингу обличчя. Методи Aptos дозволяють в залежності від необхідності виконувати лінійне, кругове, кисетне, каркасне або еластичне прошивання м’яких тканин середньої зони обличчя, їх підняття та стабільне зміцнення до щільних структур.

Методи підтяжки шкіри нитками Aptos призначені для підтяжки м’яких тканин середньої зони обличчя, що дозволяють легко отримувати рівні плавні контури шкірної поверхні (без шкірних втягувань) і при цьому швидко, якісно, ​​надійно досягати естетичної гармонії.

Підтяжка шкіри нитками Aptos супроводжується незначною операційною травмою та не потребує надмірно дбайливого післяопераційного ведення пацієнтів. Методи ідеально підходять жінкам та чоловікам, які звикли до активного способу життя, стежать за своїм здоров’ям і не готові витрачати час на тривалий реабілітаційний період після процедури. Введіть в інтернеті “нитки Аптос відгуки” і результати вас порадують!

Ми рекомендуємо робити підтяжку шкіри нитками Aptos у повноцінному медичному центрі, тому що не дивлячись на простоту, процедура вимагає високої кваліфікації пластичного хірурга, знання анатомії середньої зони обличчя, правильного розуміння не тільки естетики обличчя, а й бажань пацієнта. Потрібно, щоб хірурги пройшли навчання у самого розробника ідеї та мають всі необхідні знання та кваліфікацію. Довірте себе професіоналам!

Нитки Аптос для підтяжки обличчя: результати, відгуки

Aptos – це найновіший малоінвазивний метод омолодження обличчя і тіла. що дозволяє отримати миттєві результати: покращити контури м’яких тканин, уповільнити процес старіння, зберегти молодість без хірургічного втручання, а значить, без рубців.

Методи Aptos – це чудова альтернатива класичній пластичній хірургії. Особливо це важливо для тих людей, яким із тих чи інших причин протипоказаний загальний наркоз. Процедуру проводять в амбулаторних умовах, без застосування скальпеля під місцевою анестезією, а кваліфікація нашого пластичного хірурга дозволяє значно скоротити час її проведення та уникнути побічних явищ.

Нитки APTOS бувають: розсмоктуються (нитки, створені на основі матеріалу, що біорассмоктується, який повністю виводиться з організму через 360 днів) і не розсмоктуються (метод з використанням звичайного шовного хірургічного матеріалу – поліпропілену, який застосовується в медицині понад 50 років).

Переваги такого методу підтяжки обличчя та тіла

Удосконалено структуру ниток: змінено товщину насічок, їх розташування вздовж нитки та кут нанесення. Ця модернізація зробила нитки ще міцніше, які застосування – ефективніше. Спеціально для армування на ділянках обличчя та тіла з дуже світлою або тонкою шкірою, де кількість жирової тканини недостатня, також розроблені нитки з вузликами. Завдяки своїй структурі з мікроскопічними виступами матеріал надійно фіксується в м’яких тканинах і формує міцний каркас, що підтримує.

Додатковий омолоджуючий ефект забезпечує L-молочна кислота, яка активізує ревіталізацію шкіри та уповільнює процеси старіння. Видимих ​​результатів вдається досягти різних ділянках особи.

Переваги даного методу:


1. Швидкий результат: Перші поліпшення стають помітними вже в день проведення процедури. Чи не порушується міміка. Через 2-3 тижнів ефект проявляється повністю і зберігається в середньому 5 років. За простотою армування нитками APTOS можна порівняти з традиційними дермакосметологічними ін’єкційними методами, за видимим ефектом омолодження – з хірургічним втручанням. Результат помітний відразу після проведення процедури: шкіра підтягується, стає гладкою та пружною. Згодом ефект лише посилюється і зберігається до 2-х років.

2. Мінімальний травматизм: Нити вводять за допомогою спеціальної голки-провідника через точкові проколи шкіри або розміри близько 0,5 см. Безпека ниток Aptos обумовлена ​​використанням звичайного хірургічного шовного матеріалу – поліпропілену. Безпека застосування продуктів серії Light Lift також обумовлена ​​використанням матеріалів, що розсмоктуються.

3. Швидкість: Так підтяжка всього обличчя нитками Aptos триває не більше 40 хвилин, а окремих областей – до 20 хвилин.

4. Мало протипоказань: Не рекомендується у разі наявності гострих інфекційних захворювань, онкології, запальних процесів, порушень процесу згортання крові.

Нитки APTOS, що розсмоктуються, дають найкращий результат у поєднанні з класичними естетичними операціями та косметологічними процедурами.

Рекомендації:

Протягом 2-3 тижнів після процедури пацієнтам рекомендується утримуватися від масажної терапії, занять фітнесом, від відвідування сауни або лазні.

Aptos Excellence – революційні методи армування обличчя і тіла за допомогою біонітей з капролаку, що повністю розсмоктуються. Капролак повністю виводиться із організму через 360 днів. До його складу входить L-молочна кислота, яка забезпечує додатковий омолоджуючий ефект, стимулюючи природну ревіталізацію тканин та уповільнюючи процеси старіння.

Автор статті: Пластичний хірург. Лікар найвищої категорії Костянтинов А. І.