Безпечний макіяж. Лікарі попереджають

Всі ми хочемо виглядати краще, молодше, здоровіше, сильніше. Зовнішній вигляд і те, як, на нашу думку, нас сприймають оточуючі, вельми серйозно впливає на самооцінку. Справді – хіба ви не помічали, що жінка в «повній бойовій готовності» – з укладкою, відповідним нагоді макіяжем, одягнена по нагоді в модний і зручний наряд, – навіть ходу має іншу? Не кажучи вже про те, як змінюються її міміка і жести, як змінюється посадка голови і як розправлені її плечі. Далі на zaporizhanka.

Запорізька б’юті-сфера

У Запоріжжі ціла індустрія (також звана б’юті-сферою) працює для того, щоб прекрасні запоріжанки літали по місту, як на крилах. У нашому місті працюють всі сучасні напрямки індустрії краси, діє величезна кількість салонів і приватних б’юті-майстрів. Однак не всі візити до цих добрих фей можуть, на жаль, закінчитися добре до взаємного задоволення і майстра, і клієнта. Про те, на що потрібно звернути увагу, ми розповімо в цій статті.

По-перше, ви всі, ймовірно, не один раз чули про те, що тільки якісна стерилізація всього інструменту, який використовується майстром при роботі з клієнтами, допоможе вам уникнути зараження різноманітними смертельними і такими, що  важко піддаються лікуванню захворюваннями, як різні види гепатиту і ВІЛ ( який за станом на даний момент не лікується зовсім, а якість і тривалість життя пацієнта залежить цілком і повністю від спеціальної терапії). Однак деякі види перманентного макіяжу (тобто того, який для нанесення потребує процедур, що ушкоджують шкірний покрив), пірсинг, татуаж та інші маніпуляції «заради краси» до сих пір мають таких прихильників, які не обтяжують себе перевіркою сумлінності майстра. Справедливості заради, слід сказати, що найбільш часто проблема відсутності належної стерилізації стосується якраз майстрів-приватників, які працюють на дому, оскільки салони краси схильні до періодичних перевірок. Справжнім джерелом можливості заразитися такими неприємними захворюваннями є також відвідування манікюрниць, які також успішно економлять на правильній стерилізації ріжучих інструментів. Зокрема, Запорізький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом відзначає стрибок захворюваності цими недугами саме в тій віковій категорії, яка активно відвідує подібні заклади.

Як себе убезпечити

Що ж потрібно робити для того, щоб в гонитві за красою зберегти своє здоров’я? Перш за все, фахівці радять відвідувати тільки перевірених майстрів, і тільки таких, які сумлінно ставляться до своєї роботи і турбуються про клієнтів. Не соромтеся поцікавитися у них про те, як проходить стерилізація інструменту. Якщо у вас є така можливість (наприклад, для манікюру) придбайте свій набір і відвідуйте майстрів з ним. Навіть в маститих салонах не зайвим буде поставити це питання, крім того, заклад, якому нема чого приховувати, повно і чітко дасть вам відповідь на питання про те, як саме вони піклуються про клієнтів. Також не нехтуйте можливістю час від часу контролювати і стан свого здоров’я.

Будьте красиві і залишайтеся здоровими!