Картонна упаковка – драйвер бізнесу в Запоріжжі і політ фантазії

Приваблива і екологічна упаковка продукту не гірше професійного маркетолога з пристойною заробітною платою здатна продати будь-який продукт. Причому дійсно абсолютно будь-який – від харчового продукту до товарів з догляду за зовнішністю і господарських товарів. Особливо поширені в якості упаковки картонні коробки. О, це справжній клондайк для фантазерів! Якщо ви хоч раз замислювалися про те, що можна зробити з картонної коробки, то вам просто необхідно дізнатися більше про такий вид упаковки на https://evopack.com.ua/shho-mozhna-zrobyty-iz-kartonnoyi-korobky/.

Матеріал номер 1

Різноманітні варіанти упаковки, в яких використовуються картон і папір будь-яких видів і в найрізноманітніших поєднаннях, напевно, потрапляють в руки запоріжцям практично щодня. Більш того – можна з упевненістю стверджувати, що незабаром вони стануть чи не основними видами для упаковки товарів “на винос”, адже незабаром Україні доведеться пережити прощання з поліетиленовими пакетами як такими, які надто сильно шкодять екології країни. Тому саме час познайомитися з компанією EVOPACK, яка є одним з найбільш результативних виробників вітчизняної картонної упаковки.

У чому ж секрет величезної популярності картонних коробок в якості упаковки взагалі і компанії-виробника EVOPACK зокрема? Перш за все, варто звернути увагу на те, що компанія пропонує:

  • коробки і картонні ящики найрізноманітніших форм і розмірів;
  • широкий вибір інших пакувальних матеріалів (гофролотки, паперові пакети, внутрішнє наповнення для коробок, листовий картон і картонні гільзи, а також пакувальна стрейч-плівка і скотч);
  • висока якість товару;
  • найвищі стандарти обслуговування;
  • стислі терміни виготовлення і відвантаження замовлення;
  • наявність власного транспорту для доставки замовнику;
  • півтора десятка років досвіду роботи на ринку упаковки.

Переваги та вигоди

Крім того, особливу увагу потенційним замовникам із Запоріжжя слід звернути на той факт, що переважна більшість продукції є біорозкладаною – а це означає, що, вкладаючи в таку упаковку, ви вкладаєте в здорове майбутнє свого і без того досить брудного міста!

Компанія EVOPACK готова не тільки поставити замовнику продукцію стандартних розмірів і форм-факторів (від пакувального ящика для поштових пересилань до коробки для піци), а й виготовити будь-яку картонну упаковку по вашим індивідуальним замовленням. При цьому швидкість виконання такого замовлення вас приємно здивує – як правило, мова йде всього про три дні!

Пробуйте, експериментуйте, оновлюйте вашу справу і залишайтеся в тренді завжди і всюди! А картонні коробки надійно збережуть і презентують запоріжцям ваш товар.