Курортна мода. Пакуємо валізи

Літо, сонце, море, пляж … Хто не мріє про такі прекрасні атрибути літа, як чудовий відпочинок з сім’єю на морському узбережжі? А жителям Запорізької області пощастило вдвічі, адже їм зовсім не потрібно перетинати значні відстані для зустрічі з морем! Наша область може похвалитися кількома досить популярними і просунутими курортами – Бердянськом, Приморськом, Кирилівкою і рядом інших. Далі на zaporizhanka.

Збираємося правильно

Процес збору валіз на курорт – досить клопіткий, відповідальний і приємний для будь-якої представниці прекрасної статі. Давайте подивимося, на що радять звернути увагу фахівці для того, щоб ваш відпочинок не підніс вам неприємних сюрпризів і запам’ятався лише хорошими враженнями!

По-перше, нехай погода за вікном на момент збору валіз не вводить вас в оману. Адже вечора біля моря бувають прохолодними навіть влітку, особливо це характерно саме для курортів Запорізької області через степовий клімат. Тому запасіться чимось тепліше того, що носите вдень, з розрахунку, що в середньому похолодати може на 10-12 градусів від середньодобової температури.

По-друге, зверніть увагу на сполучуваність речей і наявність необхідного взуття та аксесуарів. Навіть дуже модні брючки з дорогого шовку будуть виглядати безглуздо з розтоптаними текстильними мокасинами, які ви необачно відправили в чемодан замість витончених туфельок-човників або модних кросівок. Намагайтеся вибирати такі пари взуття, які підходять до більшості варіантів одягу, це значно заощадить місце у вашій валізі і зменшить вагу багажу в цілому.

По-третє, не забувайте про головні убори. Сучасна мода не обмежує прекрасних дам в тому, що вибрати для поїздки на курорт – шикарний капелюх з широкими полями, завзяту кепку зі смішним написом або і зовсім звичайнісіньку матерчату бандану. Але так чи інакше, головний убір повинен бути зручним, універсальним (тобто підходити до всіх ваших нарядів), займати мало місця і, по можливості, легко пратися і швидко сохнути. Якщо ваша улюблена панама відповідає цим вимогам – можете сміливо укладати її в валізу.

Важливі дрібниці

Врахуйте також, що в тому випадку, якщо ви відправляєтеся на курорт з організованим централізованим харчуванням, то в їдальню необхідно приходити в одязі з закритими плечима і грудьми. У всякому разі, пляжна туніка для цієї мети точно не підійде. Незважаючи на те, що літня мода на більшості українських курортів взагалі поняття швидше відносне і вельми демократичне, але культури прийому їжі слід все-таки дотримуватися. Тому подбати заздалегідь про наявність потрібного предмета гардероба – це не тільки розсудливо, але і далекоглядно.

В цілому, курортна мода досить прихильна до сміливих експериментів, поєднання непоєднуваного, вільного крою та інших вольностей. Однак наявність смаку в одязі все ж чітко проглядається навіть у дрібницях. Крім того, невдалий підбір одягу для виїзду до моря може зіпсувати вам не тільки фотографії, але і відпочинок. Саме тому експерти радять написати список речей заздалегідь і до моменту зборів переглянути його двічі, чітко уявивши, з чим, як і за яких обставин ви будете носити кожну дрібничку. Продуктивних вам зборів і приємного відпочинку!