Леді на замітку: догляд за шкірою обличчя в мороз

За повідомленнями синоптиків, на Запоріжжі насуваються досить відчутні морози. Стовпчики термометрів городян опустяться до двох десятків градусів морозу. Однак це не означає, на щастя, що життя в місті зупиниться, і тому необхідно бути готовим до примх природи і інших катаклізмів. Далі на zaporizhanka.

Місцеві реалії

Перш за все, варто відзначити, що від морозу найбільш часто страждає шкіра обличчя дівчат і жінок. Тим більше, що в Запоріжжі цьому сприяють багато факторів, серед яких і суттєве забруднення повітря. Смоли, пил та інші шкідливі викиди запорізьких промислових підприємств нікуди не діваються і не анігілюють після того, як опинилися в атмосфері над містом. Навпаки, вони активно розподіляються в повітрі і в буквальному сенсі витають над нами. Наприклад, є дані на початок 2018 року про те, що в рік на одного запоріжця припадає понад восьми десятків кілограмів (!!!) пилу. Куди ж йому подітися, окрім як осісти в ваших легенях і на вашому обличчі? А під впливом низьких температур, коли шкіра і так досить сильно страждає, руйнівна дія всіх запорізьких «промислових сюрпризів» стає більш вираженою.

Для того, щоб максимально захистити і убезпечити шкіру свого обличчя, косметологи радять заздалегідь і грамотно підбирати засоби для догляду. Зрозуміло, що для запоріжанок «солювати» стануть засоби по очищенню шкіри, адже прибирати з поверхні потрібно не тільки макіяж або надлишки продуктів діяльності шкірних залоз, а й відвертий бруд. Краще використовувати в цих цілях міцелярну воду або інші засоби без вмісту спирту. До речі, про спирт і продукти, що його містять, – косметологи настійно рекомендують відмовитися від їх використання, навіть незважаючи на деякі уявні переваги типу начебто практично моментального звуження пор. Справа в тому, що пори звужуються ненадовго і ефект незабаром пропаде, а от користі ви, швидше за все, так і не побачите. Крім того, пересушена спиртом шкіра втрачає свої захисні властивості, швидше старіє і виглядає не цілком естетично.

Дбаємо правильно

Коли питання з очищенням вирішене, слід подумати про догляд. Для цього підійде будь-який крем відповідно до ваших уподобань і типу шкіри, але косметологи рекомендують звертати особливу увагу на ті засоби, на яких зазначено, що вони захищають шкіру від морозу і інших агресивних впливів типу підвищеної вологості і крижаного вітру. Останнім часом виробники стали часто додавати в такі засоби також фактори захисту від надлишків ультрафіолету. Так що ваша шкіра залишиться в повному порядку, не дивлячись на всі примхи погоди за вікнами! Важливим фактором збереження молодості і здорового зовнішнього вигляду шкіри є її своєчасне зволоження. Взимку воно має свої особливості та нюанси. Так, фахівці настійно радять ні в якому разі не наносити зволожуючий крем прямо перед виходом на вулицю в сильний мороз, так як частинки рідини, замерзаючи і розширюючись, можуть пошкодити пори. Перевагу слід віддавати більш жирним засобам.