Модно і зручно. Як взуття впливає на запоріжанок

Здавалося б, що складного у виборі пари взуття? Одягни те, що підходить до стиля одягу і узгоджується з сезоном – і вибір зроблений! Однак не все так просто, і сьогодні у прекрасної половини населення Запоріжжя є можливість урізноманітнити свій гардероб абсолютно різним за призначенням і часом дуже екстравагантним взуттям, розповідає “zaporizhanka.com.ua“.

Взуттєві «лайфхаки»

Гарне, зручне і практичне взуття, найчастіше, «водиться» у спеціалізованих магазинах, а не на ринках. Колодка якісної пари туфель або чобітків не тиснутиме, не змушуватиме відчувати дискомфорт, а матеріал, з якого зроблений верх, не призведе до відчуття натертості або підпарювання ноги. Особливо це важливо для дітей і підлітків. Дуже зручно робити покупки під час розпродажів (які, як правило, трапляються не рідше декількох разів на рік). Так можна заощадити значну суму для сімейного бюджету, одночасно розширивши гардероб. Деякі мережі також надають можливість дозамовити пару потрібного розміру або фасону, якщо вони вам сподобалися, але в даний момент відсутні в цьому конкретному магазині.

Також в Запоріжжі функціонує власна взуттєва фабрика, яка надає можливість жителям міста взуватися комфортно і по сезону. Якщо вам підходить колодка цього взуття, то наявність мережі їх магазинів для вас – велика удача.

Слід також уважно поставитися до вибору матеріалу, взуття з якого ви хочете придбати. 21 століття пропонує нам широкий вибір текстур, кольорів, матеріалів і декоративних елементів, раніше невідомих і у виробництві взуття не застосовуваних. Знавці взуттєвої індустрії рекомендують звертати увагу на високотехнологічні матеріали – різноманітні мембрани і просочення. Взуття з таких матеріалів, з одного боку, довговічне, екологічне, презентабельне, а з іншого – збереже ваші ноги в сухості і теплі, не дозволивши їм, в той же час, спітніти. Особливо часто і успішно такі матеріали застосовуються при виготовленні дитячого взуття.

Шукаємо знижки!

Запоріжжя, разом з іншими містами України, готується до нового «коронавірусного» локдауну, який, як вважає багато хто, вже не за горами. На думку деяких бізнесменів, акурат після виборів країну очікує повторення весняної «пригоди» з сидінням вдома, тому зараз активно влаштовують розпродажі та знижки з метою заманити покупців на свої торгові площі. Так, наприклад, деякі магазини оголосили передсезонні розпродажі ще в серпні – вересні, а на моделі минулих колекцій ставили цінники з дисконтом до 80 відсотків. Оскільки взуття необхідне вам завжди, то вибрати щось до душі, а з урахуванням відносно невисоких цін, ще й по гаманцю, не складе труднощів.

Психологи переконливо довели, що жінка в новій парі зручного взуття не тільки відчуває себе більш привабливою і впевненою в собі, а й має менший рівень стресу при інших рівних умовах. Так що взуття, підібране зі смаком, не тільки підніме вам настрій, але і надійно вбереже ваш внутрішній світ від найлютішого ворога сучасної людини – стресу. Дозвольте собі невеликий шопінг – і нехай весь світ зачекає!