Погода в домі: де запоріжцям шукати кондиціонер?

Клімат в Запоріжжі повільно, але вірно змінюється під впливом глобальних чинників, які впливають на всю планету в цілому. Так, наприклад, відзначається поступове підвищення середнього температурного показника в порівнянні з даними тридцятирічної давності. Саме тому нікого вже не здивуєш значною кількістю кондиціонерів на фасадах запорізьких будинків. Однак разом з кондиціонерами в наші будинки неминуче приходить і необхідність вирішувати питання технічного характеру. Так, наприклад, всі чули про фреон, яким необхідно кондиціонер час від часу заправляти. А ось що таке фреон і яке його застосування в кондиціонуванні https://www.bnclimate.com/shho-take-freon-i-yake-jogo-zastosuvannya-v-kondytsionuvanni/, ми розберемо прямо зараз.

Важливий вибір

Перш за все, варто відзначити, що кліматична техніка дійсно серйозно полегшує життя в той час, коли навколо панують екстремальні температури. Великий вибір технічних характеристик установок, консультації кваліфікованих майстрів, супутні товари – все це запоріжці можуть придбати в компанії BNclimate. До переваг співпраці з даною компанією можна з упевненістю віднести:

  • вражаючий асортимент;
  • лояльна цінова політика;
  • наявність різноманітних додаткових опцій (доставка, монтаж – все в одному місці і у одних майстрів!);
  • повний пакет документів, гарантія;
  • все необхідне для комфортного клімату в вашому домі: нагрівання, охолодження, вентиляція, зволоження!

Уроки хімії

Майстри з установки кондиціонерів і схожого кліматичного обладнання часто повідомляють своїм клієнтам, що необхідно замінити фреон в їх пристрої. Зі шкільних уроків хімії та фізики ми можемо пригадати, що фреон служить холодоагентом (тобто, по суті, “переносником” заданої температури з точки А в точку Б). Наявність фреону необхідної марки (а їх існує кілька, і часто пристрій, заправлений фреоном однієї марки, дозаправляти іншим категорично заборонено!), потрібна його кількість для правильного розподілу тепла, акуратність виконання робіт з обслуговування кондиціонера – все це показники роботи справжніх професіоналів. Разом з тим відзначимо, що в руках тих майстрів, яким ви довірите встановлювати і обслуговувати вашу кліматичну техніку, виявиться не тільки сам кондиціонер, але і безпека всього вашого будинку. Адже загоряння, вибухи, задимлення і короткі замикання – це неповний список тих неприємностей, з якими стикаються клієнти багатьох приватних майстрів і фірм-одноденок.

Бажаємо запоріжцям вдалого вибору і гарної погоди в будинку!