Переваги використання брикетів «Піні Кей»

Для розпалювання каміна або печі можна використовувати різні види палива. Самий традиційний варіант – це, звичайно, дрова, але у них досить багато недоліків, та й взагалі їх використання можливо далеко не завжди. Тому найкращим варіантом для багатьох власників камінів або навіть звичайних печей – купити брикети «Піні Кей» в Києві.

Що таке брикети

Паливні брикети – це новий погляд на біорозкладані паливо. Його проводять з різних відходів деревообробної промисловості. Це тирса, тріски, різне сміття, що залишається після обробки дерев. Тобто брикети виготовлені з дерева, а значить, повністю безпечні для навколишнього середовища, в тому числі безпечні і їх продукти горіння.

В ході виробництва брикетів використовується методика холодного пресування. За допомогою лігніну деревні відходи перетворюють в однорідну масу, яку після пресують в зручній формі. Лігнін виробляється сам в процесі змішування і пресування стружки.

У результаті покупці мають можливість спробувати скоєно новий і повністю безпечний продукт. Брикети не виділяють ніяких шкідливих речовин і в процесі зберігання, і в ході використання.

Переваги брикетів

Найчастіше брикети стають більш безпечною, доступною і економічною заміною дров. Біопаливо виготовлено з відходів деревообробного виробництва, тому підходить для використання на будь-якому обладнанні. Його можна використовувати для розпалювання печей, камінів і котлів.

ККД досить високий, що дозволяє говорити про високий рівень економії. Якщо порівнювати брикети з дровами, то найпростіше орієнтуватися в такий спосіб: 1 тонна брикетів дорівнює 5 м3 дров або майже 500 кубометрів природного газу. Таким чином, ще до покупки і використання можна розрахувати, скільки брикетів вам буде потрібно на сезон.

Вологість брикетів вище в порівнянні з дровами, а тому горять вони краще і, відповідно, тепловіддача буде вище. Рівень вологості брикету знаходиться на рівні приблизно 8%, в той час як у дров цей показник вище в 3 рази.

Як розпалювати брикети

Для розпалювання використовуйте рідке або гелевидний засіб для розпалювання:

  1. Складіть брикети, щоб між ним проникав повітря.
  2. Рівномірно нанесіть засіб для розпалювання.
  3. Зачекайте кілька хвилин.
  4. Підпаліть брикети.

Підводячи підсумок, можна сміливо стверджувати, що брикети – це безпечний і сучасний вид палива. Він займає набагато менше місця, його простіше перевозити і складувати, крім того, в більшості випадків покупка брикетів дозволяє заощадити на опаленні.