Пробіжимося по магазинах? Де купити одяг запоріжанкам

За статистикою, шопінг – одна з найголовніших жіночих радостей. Так, психологи стверджують, що за допомогою покупок і придбань, великих і маленьких, прекрасні дами знімають стрес, «обнуляють» враження і заряджаються бадьорістю для подальших звершень. Звичайно, представники сильної статі теж, на думку все тих же всюдисущих психологів, здатні розвіяти негативні емоції за допомогою спонтанних і не дуже покупок, але все ж саме жіночий шопінг в сімдесяти відсотках випадків буде мати одну відмінну рису, вона ж заповітна мета – придбання одягу і аксесуарів! Далі на zaporizhanka.

Купуй і радій

У Запоріжжі у прекрасних модниць є можливість широкого вибору місця придбання стильних новинок. Існують заклади, розраховані на мас-маркет, в яких можна прикупити щось зручне і свіже, але в загальному-то невибагливе. Є магазини, які навпаки – спеціалізуються виключно на модних новинках знаменитих дизайнерів (до речі, багато таких закладів працюють в тому числі і з українськими зірками подіуму і червоної доріжки). А найпростіше порадувати себе обновкою відомої фірми, як не дивно, любителям і шанувальникам спортивного стилю, адже в Запоріжжі працюють як офіційні магазини всесвітньо відомих фірм-виробників (наприклад, Columbia), так і авторитетні агрегатори типу Мега-спорту.

До речі, щодо агрегаторів. Абсолютна більшість бутиків відомих брендів, закладів фешн-ритейлерів і навіть маленьких атмосферних магазинчиків з виробами виключно ручної роботи або суцільно з певного матеріалу (наприклад, вовни або льону), розміщені в Запоріжжі на території торгових центрів. Тому всім модницям радимо відправитися саме туди.

На території цих гігантів шопінгу є прекрасна можливість не тільки виявити штучки за приємними цінами з останніх колекцій, але і приємно провести час в компанії друзів, відвідати фудкорт або кінотеатр, а також розважитися в ігрових зонах або купити продукти для дому в продуктових супермаркетах поряд.

Шукаємо стильні обновки

Якщо вам до душі якась певна марка-виробник або ж вам необхідний одяг виробництва конкретної країни (наприклад, білоруський трикотаж або індійська бавовна), то радимо звернути увагу на невеликі магазинчики уздовж проспекту Соборного. Кожен сезон їх господарі привозять нові колекції одягу для того, щоб порадувати своїх вимогливих покупців.

Не слід скидати з рахунків і всемогутній Інтернет. Адже величезна кількість прекрасних брендових магазинів просто не відкриває представництва в нашому місті, залишаючи, однак, можливість замовити вподобану річ з доставкою. Більшість марок навіть пропонують безкоштовну доставку кількох розмірів і дають можливість швидкої примірки.

Одягаються запоріжанки і в хенд-мейд. Як правило, на всіляких ярмарках і виставках в нашому місті щосили пропонують свої роботи майстрині. Вони шиють, вишивають гладдю, бісером і стеклярусом, в’яжуть гачком і спицями і декорують в різних техніках найнеймовірніші і прекрасні речі! Якщо хочете порадувати себе ексклюзивом – вам до них. І нехай ваш вибір виявиться вдалим!