Шарфик, масочка, шапочка. Карантин-стайл в Запоріжжі

Офіційно Запоріжжя міцно і впевнено знаходиться у жовтій карантинній зоні. Це означає, що під заборону потрапили всі масові заходи, на віддалену роботу переведені деякі категорії працівників, на дистанційне навчання – студенти вищих навчальних закладів, а школярі вирушили на двотижневі канікули. У той же час, переміщення по місту на даний момент ще не заборонені. Золота осінь за вікном вступила в свої права, і прекрасній половині жителів Запоріжжя хочеться порадувати себе стильним доповненням до свого осіннього гардеробу, а карантин і пов’язані з ним обмеження диктують «модний вирок» і напрямок дизайнерської думки, пише zaporizhanka.

Небезпечний аксесуар

Так, наприклад, восени 2020 року світ вперше побачив такий модний аксесуар, як шарф-маска. У складеному вигляді він нагадує, в залежності від моделі, або звичайний снуд, або традиційний шийну хустку чи невеликий палантин, проте в «робочому стані» видно, що аксесуар має дві гумки для кріплення за вухами, і легко перетворюється в маску, прикріплену до шарфу . Дизайнери постаралися створити таку універсальну маску, яку буде важко забути вдома і з якою не доведеться возитися при надяганні. Крім того, маска-шарф точно порадує запоріжанок тим, що її не доведеться довго шукати в сумочці перед тим, як сісти в маршрутку або зайти в магазин. Однак і недоліки у такій моделі є, до того ж дуже значні. Вони тісно пов’язані з її перевагами. Як відомо, така маска зовсім не нагадує мініатюрний одноразовий аксесуар і тому прати її (і навіть просто міняти протягом дня) може бути дуже проблематично. Хіба що ви готові придбати кілька однакових шарфів і носити кожен не більше рекомендованих медиками двох-трьох годин. Крім того, матеріал, з якого вона виготовлена ​​(як правило, це одношаровий поліестер) може служити надійним захистом хіба що від суворих контролерів в громадському транспорті та касирів в магазинах. Функціонально ж для захисту від вірусу його користь дорівнює нулю. Ви будете наражатися на небезпеку не тільки заразитися самим, але і заразити оточуючих. Тому не можна сказати, що цей чудовий винахід врятує вас в усіх випадках життя. Крім того, помічено, що під час постійної носки на шиї, навіть в «неробочому» стані, аксесуар накопичує в собі пил, бруд, відмерлі частинки вашої шкіри, залишки косметики і тонального крему і так далі. Як ви думаєте, чи безпечно для вас надягати таку маску на обличчя?

Практично й красиво

А що стосується не тільки модних, але і безпечних рішень, то у дизайнерів є, чим порадувати жінок. Деякі бренди, що випускають трикотажний одяг, стали комплектувати свої вироби масками з того ж матеріалу. При цьому їх можна купити стільки, скільки потрібно, і прати в разі потреби. Така масочку не тільки доповнить ваш образ, але і додасть йому своєрідну «родзинку».

Крім того, нагадуємо, що носити запасні маски теж слід правильно. Рекомендується зберігати їх в одноразових пакетиках на зіп-застібках, і не забувати вчасно прати і прасувати, якщо вважаєте за краще маски багаторазові тканинні, а не аптечні.

.,.,.,.