Запоріжжя: мама в стилі. На що звернути увагу при виборі “фемілі-лука”

Індустрія проведення найрізноманітніших свят на сьогодні досить сильно розвинена в усьому цивілізованому світі. Більш того, ті дати, які ще зовсім недавно не були удостоєні гучного і дзвінкого «відзначення», тепер щосили святкуються. Розмах проведення дитячих Днів народження, річниць весіль і заручин, корпоративів, Днів всіх закоханих і інших заходів часом просто зашкалює і затьмарює ті свята, що відзначаються на державному рівні. Далі на zaporizhanka.

Модні новинки

Однак найбільш значне зростання за підсумками останнього десятиліття демонструє якраз вау-індустрія, пов’язана з проведенням саме дитячого та сімейного дозвілля. Люди стали готові платити не просто за проведення ненудних кількох годин, але і за те, щоб цей час став хоч в чомусь унікальним, як для їх сім’ї, так і для оточуючих, напоказ. Роль всіх цих самих оточуючих активно і успішно виконують соціальні мережі, куди щасливі батьки спішно викладають відзнятий фото-відеоматеріал.

У Запоріжжі кількість організацій, які так чи інакше беруть участь в організації подібних заходів, росте в геометричній прогресії. Практично в кожному районі нашого міста діють по кілька таких фірм. Кожна з них прагне виявити і показати потенційним клієнтам свою унікальність, щоб стати найбільш затребуваним оператором надання таких послуг. З легкої руки таких новаторів в Запоріжжі прийшла послуга оформлення свята (не обов’язково дитячого, але майже завжди сімейного) так званим «фемілі-луком» – нарядами в однаковому стилі як для дорослих членів сім’ї, так і для дітей. Такі наряди раніше були доступні тільки в результаті індпошиву, а тепер багато салонів і агенції з підготовки до свят пропонують їх прокат.

Важливі нюанси

Фахівці, які консультують батьків, наполягають на тому, що при підборі таких нарядів слід дотримуватися ряду правил. По-перше, потрібно врахувати, що дорослі можуть з комфортом носити практично будь-який варіант крою і фактуру тканини. У дітей таких можливостей значно менше, тому намагайтеся віддавати перевагу бавовні (хоча б на підкладці). По-друге, пам’ятайте, що покрій сукні або костюма повинен бути зручний малюкові, а значить радикальні наряди в обтяжку, що сковують рухи, доведеться відкласти до кращих часів. Якщо вже мамі так необхідно одягатися саме в такий незручний наряд, то весь «фемілі-лук» можна зробити таким: колір і фактуру нарядів залишити однаковими, а крій зробити різним.

По-третє, пам’ятайте про безпеку. Дрібні деталі (стрази, паєтки, намистини та інше), яких навіть не помічає на своєму платті мама, тут же будуть виявлені малюком. І відправлені в рот. Тому уважно стежте за тим, який декор має дитяче вбрання.

Запорізькі батьки активно користуються послугами підбору «фемілі-луків» для участі в різних заходах. Помічено, що навіть для традиційного в нашому місті щорічного Параду колясок багато хто став віддавати перевагу схожим сімейним образам.