Запоріжжя – в Книзі рекордів. Хто встановив рекорд в 2020

Якщо ви думаєте, що культурне життя Запоріжжя під впливом відгомонів всесвітньої пандемії коронавіруса пішло на спад, то ви дуже помиляєтеся. Так, безумовно, якихось масових заходів стало проводитися в рази менше, змагання і першості швидко перейшли на рейки «без глядачів і уболівальників», чемпіонати були скасовані зовсім або відкладені до кращих часів. Однак не все так сумно і в місті залишилися ті, хто, незважаючи на пандемію і пов’язану з цим явищем загальну істерію, продовжили працювати на благо як свого особистого рейтингу, так і рідного міста. Про них сьогодні і піде мова. Далі на zaporizhanka.

Зірки і зірочки

Перш за все, варто відзначити, що саме діти стали спортивними «зірочками» коронавірусної епохи в Запоріжжі. Так, восени 2020 року артистки циркової студії Богдана Ткаченко та Аліна Фролова удостоїлися пам’ятних дипломів і внесення їх імен до Книги рекордів України. Їх досягнення були засвідчені спеціальною комісією на арені Запорізького державного цирку і складалися вони в демонстрації декількох незвичайних номерів. Так, одна з юних запоріжанок продемонструвала високим гостям свою здатність в рекордно короткий термін піднімати яблука з підлоги виключно за допомогою власних зубів (при цьому виконуючи гімнастичні трюки), а друга – зуміла виконати вис під куполом цирку за умови, що тривав він цілих півтори хвилини, і тримало її там лише тільки власне волосся.

Однак не одні дівчата просувають Запоріжжя і роблять наше місто відомим по всій країні і за її межами. Так, знайшовся і юний джентльмен, який вписав своє ім’я разом з досягненням в Книгу рекордів України. Мова йде про юного і перспективному жителя Мелітополя Запорізької області – Володимира Головіна. На момент установки спортивного рекорду йому було 9 років, шість з яких він присвятив заняттям гімнастикою. На спортивному святі, яке проходило в його рідному місті у вересні минулого року, Володимир на очах у земляків і представників комісії Національного проекту «Книга рекордів України» встановив рекорд з піднімання ніг у висі до торкання. Відзначено, що цю вправу юний житель Запорізької області зміг виконати більше двох сотень разів поспіль (!!!). Його досягнення також було відзначено пам’ятним дипломом від Національного проекту «Книга рекордів України».

Замість післямови

На жаль, в Запоріжжі і області, мабуть, не прийнято всебічно підтримувати і всіляко популяризувати спортсменів. Так, пошук у відкритих джерелах не дозволив встановити, чи була надана їм якась підтримка і сприяння в тому, щоб і далі прославляти свою малу батьківщину спортивними рекордами. Доводиться зробити висновок, що після того, як члени комісії виїхали з міста, про спортсменів благополучно забувають всі господарі «високих кабінетів». А дарма. Тому, що такого роду досягнення не тільки допомагають самим хлопцям та дівчатам знайти своє місце в житті, але і популяризують спорт і здоровий спосіб життя в регіоні.