Запорізька блогосфера: бути чи не бути?

Протягом попередньої п’ятирічки ми можемо з подивом спостерігати, як стабільно росте в геометричній прогресії аудиторія, яка дивиться різноманітні блоги і влоги, що стежить із завмиранням серця за перипетіями життя авторів цих коротких роликів, пізнає світ крізь призму думки ще зовсім недавно невідомих людей і довіряє їм. Далі на zaporizhanka.

Дивись-читай!

Але так чи інакше, а блоги (текстова версія) і влоги (відео-варіант) щільно увійшли в наше життя. Особливо вдячною аудиторією для різномастих тик-токерів, Інстаграммерів та Ютуберів (як правило, саме на цих платформах розміщуються подібні твори) є підлітки та молодь. Слідом ідуть люди, захоплені будь-якою тематикою (наприклад, автомобілями, дизайном манікюру або стайлингом волосся). Для них такого роду отримання інформації є скоріше навчанням або довідковою інформацією, а не розвагою. Також чималу частину аудиторії складають фанати відомих осіб, які просто стежать за життям своїх кумирів таким способом. Отже, як бачимо, публіка біля екранів смартфонів збирається досить строката. Крім того, ні для кого не секрет, що заробіток на подібних платформах цілком може замінити інший вид повноцінного доходу, і це приваблює до цього роду занять величезну кількість людей.

А що ж може запропонувати глядачам Запоріжжя? У нашому місті теж є чимало людей, які позиціонують себе як блогери і влогери. Про них ми і розповімо сьогодні коротко.

Запоріжці підкорюють Інстраграм і Ютуб

Отже, сервісу Інтраграм добре відомі такі трудівники камери родом з нашого міста, як Ілля Двояковский і Руслан Ханумак. Їх імена досить відомі і оффлайн-аудиторії міста, в основному завдяки тому, чим вони займаються поза екраном. Так, Ілля Двояковский – вельми успішний і тому відомий і в Україні, і з її межами, фотограф. Його роботи поєднують в собі креативний підхід до кожного, хто в кадрі, з незмінним професіоналізмом. Тому Ілля досить затребуваний і його аккаунт в Інстаграмі налічує майже сотню тисяч підписників.

Руслан Ханумак відомий в Запоріжжі як шоумен, сценарист і режисер. Шлях до сердець майже дев’яноста тисяч підписників пролягав для Руслана через участь в роботі запорізької команди Клубу веселих і кмітливих (КВК), а далі – через знімальний майданчик одного з сучасних українських ситкомів. Тепер Руслан також викладає в своєму акаунті огляди на дитячі товари та ділиться думками з приводу виховання підростаючого покоління.

В Ютубі також є кілька досить популярних акаунтів, які ведуть запоріжці. Так, найбільш незвичайним з них є власник і автор каналу «Володар Жигулів» – Андрій Лунін. Він розповідає глядачам все те цікаве, що йому вдається дізнатися про автомобілі марки ВАЗ, особливості їх експлуатації та ремонту, знайомить з іншими любителями автокласики, а також повідомляє автомобільні хитрощі і секретики. Його роботу оцінили вже близько двохсот тисяч передплатників, а топові ролики набирають до декількох мільйонів переглядів.

Запорізька блогосфера – велика, різна і цікава. Ми обов’язково повернемося до її обговорення найближчим часом.