Жіночі тренінги: кому і для чого

Кожен з нас, ймовірно, чув про те, що вчитися потрібно продовжувати все життя. Що навчання – це світло, а невчення – ні, не приємна напівтемрява, а справжнісінька тьма. І що розширювати життєві горизонти просто необхідно всім вже хоча б для того, щоб стати кращою версією себе. Так це чи ні, розберемося в цій статті. Далі на zaporizhanka.

Хитрощі психологів

Маркетологи зі світовим ім’ям і прогресивні психологи, що прекрасно знають закони впливу на психіку людини, вже давно взяли на озброєння корисні (безсумнівно!) ідеї вчитися все життя. Саме тому буквально з кожного кута книгарні на вас заклично дивляться реклами книг усіляких коучів, а стрічка Фейсбуку рясніє запрошеннями відвідати заняття різних клубів. Запоріжжя в цьому плані – не виняток. У нашому місті є можливість відвідати найрізноманітніші і часом навіть екзотичні тренінги. Так, афіші пропонують вам допомогти розбудити в собі Жінку, пройти прискорені курси по менеджменту кар’єрного зростання або долучитися до таємниць постановки життєвих цілей. «Фокус» цих тренінгів в тому, що всі вони працюють. Але лише з тими і на тих, хто прийшов на них готовим і розуміючим, що і як слід слухати (і чути!) під час їх проведення.

Так, психологічно зріла особистість, яка вміє правильно формулювати свої побажання, знає, чого хоче, і, хоча б у загальних рисах, розуміє, як цього домогтися, має набагато більше шансів вийти з такого тренінгу з користю для себе. У той час, як особистість незріла, інфантильна, яка бажає всього і відразу, з набагато меншою ймовірністю отримає бажане за допомогою такого тренінгу. Таким чином, виходить, що запорука успіху насправді – це ваша робота над собою, а вже потім – чиєсь зовнішнє втручання. У більшості випадків має сенс звернутися до психолога або психотерапевта якраз для того, щоб придбати потрібні якості.

Тренінг в радість

Однак у таких тренінгів є і величезний, незаперечний плюс. Як правило, під час їх проведення жінки значно розширюють своє коло знайомств, починають більше спілкуватися, на багато ситуацій вчаться дивитися з боку, ніби чужими очима. Це допомагає вийти з своєрідною «шкаралупи», по-іншому поглянути на світ навколо себе.

Окремо слід сказати про тренінги, які «прокачують» ділові навички. Часто вони містять дуже корисні «екстракти» з різних необхідних документів, практичні поради, які б мотивували історії. За даними з відкритих джерел, в Запоріжжі майже вдвічі менше, ніж, наприклад, в Києві, жінок-підприємців, які відкрили і розвинули власний бізнес. Без сумніву, запоріжанок, які можуть і хочуть відкрити свою справу, набагато більше, ніж тих, хто вже це зробив. Просто не всі знають, як це зробити, зате чули про численні перешкоди. Для таких прекрасних леді хорошим виходом могли б стати тренінги, причому не тільки очні і платні (у багатьох на це просто немає часу), але і безкоштовний віртуальний варіант. Залишається тільки в себе повірити і діяти!