Зіркові шкідливі звички

Шкідливі звички притаманні не лише звичайним людям. Знаменитості теж перебувають під їхнім впливом. Багато з них живуть з цим роками, дехто старається кинути. Це вибір кожного з нас, пише zaporizhanka.com.ua.

До шкідливих звичок відносять куріння, алкогольну та наркотичну залежність, ігроманію, надмірну витрату грошей на непотрібні речі і навіть оніхофагію – обкусування нігтів. Всі вони мають влив на наше життя, організм та здоров‘я (у більшості випадків цей вплив – негативний). Проте не завжди достатньо лише знати про їх пагубний вплив на нашу життєдіяльність, щоб позбутись цих звичок. Знаменитості – не виняток.

Через стреси, надмірне перенавантаження, часті переїзди, постійну увагу від преси і навіть комплекси вони часто стають залежними від вищеперечислених звичок.

Хто ж і від чого залежний?

2

Відома співачка Брітні Спірс зізналась у своїй шкідливій звичці. Виявляється, зірка ніяк не може позбутись оніхофагії (обкусування нігтів). Через це вона навіть відмовлялась від послуг манікюру, адже в цьому не було сенсу. Проте, в шоу-бізнесі Брітні Спірс знайшла колегу не лише по професії, але й по шкідливій звичці. Девід Бекхем теж залежний від цієї справи. Натомість Вікторія Бекхем виявилась шопоголіком і вважає це залежністю. Щороку вона витрачає десятки тисяч доларів для поповнення свого і так немалого гардеробу.

У той час, поки Брітні Спірс економить на манікюрі, Сара Джессіка Паркер – на помаді. Актриса зізналась, що постійно закушує губи. Часто їй роблять зауваження щодо цієї звички і сама зірка визнає, що вона є шкідливою, але нічого з цим зробити не може.

Камерон Діаз страждає від надмірної гидливості. Актриса часто переймається через бактерії і схиблена на чистоті. Інколи це доходить до абсурду, але зірка не може позбутись цього.

Дженніфер Лопес не лише починає свій день із кави. Вона його продовжує і навіть закінчує з філіжанкою цього напою. Те, як часто актриса п‘є каву, вважають залежністю і сама зірка визнає це.

Проте вищезгадані звички не впливають негативно на здоров‘я, тому їх не вважають поганими

Є зірки, які зізнались у своїх залежностях від алкоголю та наркотиків. Наприклад, Чарлі Шин, Міккі Рурк, Емі Вайнхаус, Кортні Лав, Джордж Майкл, Оззі Осборн, Ліндсей Лохан, Філіп Сеймур Хоффманн, Маколей Калкін, Бой Джордж. Важко не помітити вплив таких шкідливих звичок на їх зовнішній вигляд, кар‘єру та життя. Насправді всі вони довгими роками залежні від алкоголю та наркотиків. Проте кожен з вищеперелічених акторів та співаків визнає свою проблему і намагається позбутися її. 

Слава Соломко – відомий український телеведучий теж визнав свою звичку, яку він вважає шкідливою. Виявляється зірка часто любить колупатись у носі, навіть при людях. Чоловік зізнався, що дуже хоче відучити себе, але поки йому це не вдається.

ірма

Ірма Вітовська, до прикладу, розповіла, що часто курить цигарки. А коли її переповнюють емоції, актриса може лаятись. Її колегою в цій справі можна вважати Кіру Найтлі. ЗМІ не раз помічали її манеру розмови і часто «ловили на гарячому».

Відомий український співак MELOVIN теж залежить від тютюнопаління. Проте хлопець добре усвідомлює вплив цигарок на його здоров‘я і старається покинути цю звичку. Співак перейшов на альтернативні варіанти цигарок, які є менш шкідливими.