Пластика серед зірок. Які операції є найпопулярнішими серед знаменитостей?

Краса потребує жертв, пише zaporizhanka.com.ua. Як і звичайні люди, зірки мають багато комплексів щодо їхньої зовнішності. Тому багато з них лягають під ніж для того, щоб позбутись їх і зробити свій вигляд ідеальним. Проте відомо, що існує залежність від пластичних операцій. Деякі перебільшують і такі зміни виглядають відверто штучними, а дехто змінюється в кращу сторону. Знаменитостям не шкода потратити цілі статки на свою зовнішність. Отже, які пластичні втручання є найпопулярнішими серед зірок?

Підтяжка грудей

Цей вид пластичного втручання є найпопулярнішим серед жінок. Підтяжка грудей виконується за допомогою якірної методики, або її ще одна назва – методика перевернутої літери Т.

Розмір і форма грудей

Ця операція набрала шалену популярність за останнє десятиліття. Безліч публічних жінок комплексують на рахунок розміру чи форми грудей. Тому і звертаються до пластичних хірургів, щоб ці допомогли їм із цією проблемою. Але не завжди вони зупиняються на простій корекції. Часто можна помітити штучність та величезні розміри, які потім дуже впливають на якість життя зірок.

Ліпосакція

Цей тип хірургічного втручання полягає на корекції контурів тіла. Процедура являє собою усунення жиру у таких зонах як живіт та стегна. Виконується за допомогою спеціальних трубочок-канюль. Часто ця операція є дійсно ефективною та гарантує довготривалий результат.

Ринопластика

Ця операція полягає у корекції носа. Часто їх роблять через неправильні перегородки, які дійсно заважають. Але до такого виду пластичного втручання зазвичай звертаються через невдоволення формою і виглядом свого носа. Ринопластика не є шкідливою і дійсно покращує зовнішній вигляд.

Грудки Біша

Кожна дівчина мріє про виражені скули та підтягнуте обличчя. Саме ця операція полягає на видаленню жирових ділянок у зоні скули. Часто у глянцевих журналах, по телебаченню чи на просторах інтернету можемо помітити витончені та виражені вилиці у зірок. Це виглядає дійсно естетично та привабливо, якщо не переборщити. Проте така пластина операція має багато протипоказань. Тому для того, щоб «схуднути» своє обличчя таким чином, потрібно багато консультацій у лікарів.

Ін’єкційний догляд

Найпопулярнішою доглядовою процедурою за допомогою ін‘єкцій уважають плазмоліфтинг.

Плазмоліфтинг прославився на весь світ після фотографій Кім Кардашян – вона опублікувала фото “кривавої маски”, і лише ледачий не поцікавився, що ж це таке. Ця процедура, як і біоревіталізація, – доглядова. Якщо в останній під шкіру вводяться вітаміни (гіалуронова кислота – в глибокі шари дерми, метою якої є відновлення гідрорезерва шкіри), то під час плазмоліфтингу вводиться рідна плазма людини. Процедура абсолютно безпечна та лише позитивно впливають на стан шкіри і її зовнішній вигляд.

Найбільш вдалі пластичні операції у зірок

 

5

Скарлет Йоханссон та Наталі Портман видалили Грудки Біша. Погодьтесь,їх зовнішній вигляд лише покращився після опеоації.

Вікторія Бекхем, Ніколь Кідман, Меган Фокс збільшували форму грудей. Причому зробили це так, що вони не втратили природного вигляду і лише чудово доповнили зовнішній вигляд актрис.

Ілон Маск та Девід Бекхем втрутились до послуг хірургів через випадіння волосся. Після низки операцій вони залишились з чудовою шевелюрою та виглядають на декілька років молодше.

Можна довго перечислювати список зірок, які робили пластичні операції. Проте не завжди це виходить вдало, якісно та корисно. Відомо багато історій, коли зірки тратили на свою зовнішність мільярди тисяч доларів, але їхній психологічний стан лише погіршився після операцій. Тому варто полюбити себе навіть з недоліками, адже найважливішим є внутрішній комфорт.