Гумор у Запоріжжі: найяскравіші представники

Ми живемо у світі, де існує купа проблем, які просто неможливо не помічати, саме тому гумор є єдиним способом говорити про них так, щоб кожному було зрозуміло. І якщо колись і вважалося, що гумор – явище суто розважальне, то зараз відомі коміки транслюють у своїх виступах, стендапах глобальні проблеми людства, свої переживання, думки. Жартувати з усього, що навколо і що болить стало модним явищем, а це в свою чергу відбулося тому, що суспільство наразі жадає чогось нового, свіжого та чесного.

У світі відбувається купа гумористичних заходів, які проводяться абсолютно різними коміками різного рівня. Запоріжжя теж не стоїть на місці, у нашому місті проводиться чимало різних заходів, які ви точно не захочете пропустити.

Шоу “IMPROVIZ”

Формат імпровізації серед світових коміків вже давно не є новим. Гумор, що твориться на очах у публіки зазвичай дуже спонтанний, іноді навіть трохи дивний, але завжди дуже класний. 

Саме “класні” і ніяк інакше можна казати про учасників “Імпровіз”. Хлопці показали своє перше шоу близько трьох років тому, за цей час хлопці змогли дійти до власного концерту в Києві (він, до речі, відбудеться зовсім скоро), створили баттл для любителів імпровізації, продовжують розвиватися та збирають щільно набиті зали.

Ми впевнені, що якщо ви любите посміятися, то точно чули їх імена. Учасниками “Імпровіз” є Віталій Гончаренко, Нікіта Кіт, Іван Нікулін, Максим Велічко, Юрій Мурашковський, Володимир Макаров та Влад Таран. Формати їх конкурсів – найразноманітніші. Це і звичні всім суфлер, бумеранг, і нові, незвичайні формати на кшталт реп-батлу, кастингу та інші.

Хлопці постійно розвиваються, придумують нові формати, запрошують цікавих гостей на свої заходи і проводять їх часто і на затишних локаціях. Саме тому ви просто не маєте пропустити це шоу, обов’язково завітайте до хлопців.

Стендап-клуб “Каліфорнія”

Стендап – жанр, завдяки якому комік відкрито комунікує зі своєю авдиторією, говорить про те, що його хвилює, розповідає смішні історії з життя. Простіше кажучи – смійшний монолог про усе на світі та навіть більше. Саме в такому форматі заходи проводить “Каліфорнія”.

Заходи, які проводить клуб, будуть цікаві не лише тим, хто хоче весело провести час, а й тим, хто хоче спробувати себе на сцені з жартами. Резиденти клубу проводять відкриті мікрофони, на яких у ролі коміка може спробувати будь-хто. Так, ви може підготувати свій монолог, якщо вам є що сказати, прийти на опенмайк від “Каліфорнії”, там зібрати свою стартову авдиторію і продовжувати розвиватися у гуморі. Досвідчені ж коміки мають чудову можливість на таких заходах перевірити на живій публіці якісь нові жарти, відчути реакцію зали, з’ясувати, чи потрібно додавати до майбутнього виступу жарт. 

Що дуже круто – “Каліфорнія” системно проводять заходи – щотижня! Тобто ви можете відвідувати заходи стендап-клубу постійно і ви навіть не будете встигати засумувати.

А для тих, хто хоче побачити, як жартують професіонали – стендап концерти від “Каліфорнії”. Нещодавно вони анонсували концерт семи найпопулярніших коміків Запоріжжя, який був перенесений через карантинні обмеження. Сольний стендап-концерт Жені Назаренко ж відбувся і зібрав чимало гостей.

Смійтеся, ходіть на гумористичні заходи, адже сміх продовжує ваше життя!