Відпочинок у Запоріжжі: на наступному тижні нудьгувати не доведеться

Запоріжжя – насичене заходами місто, в якому є куди піти, навіть якщо ми знаходимося у червоній зоні. Гумористичні та музичні шоу, кінофільми, спектаклі, музеї – цього і наступного тижня на вас чекає маса заходів, якими можна чудово скрасити своє дозвілля. Отже, більше на сайті zaporizhanka.com.ua.

Шоу «Жіночий квартал»

З 8 по 12 листопада у місті пройде великий концерт – музичне та гумористичне шоу під назвою «Жіночий Квартал». Тут балом правлять жінки. Ви почуєте жартівливі історії про всі межі жіночого буття: про побут, красу, сім’ю та заміжжя, і звичайно ж про протилежну стать.

Будуть яскраві вокальні та танцювальні номери, які допоможуть актрисам висвітлити найрізноманітніші питання нашого життя. Звісно з гумором – куди ж без нього.

Концертне шоу проходитиме у ДК «Дніпроспецсталь».

Вистава «Сильні слабкі жінки»

Комедія «Сильні слабкі жінки» відбудеться 11 листопада о 19:00 у Запорізькій обласній філармонії ім. Глінки

Як поєднати одвічну жіночу мрію про слабкість і сильне чоловіче плече, і водночас бажання бути сильною та незалежною? Будь-яка жінка говорить собі про те, що вона «найгарніша, найчарівніша і привабливіша», про те, що вона всього може домогтися самостійно і згорнути гори. Що вона розумна і незалежна, і що нікого не потребує. І все ж таки потай кожна з них мріє про можливість забути про те, що світ навколо бажає бачити її сильною і стійкою, і хоче виявитися слабкою поряд із сильним чоловіком.

У центрі вистави – психолог, який день у день прагне розібратися з проблемами кожної з клієнток, які приходять до нього на прийом, та зробити їх сильними, щасливими та незалежними. Цьому і присвячена його «Школа Дружин». А також він прагне розібратися в тому, чого не вистачає його клієнткам для щасливого життя. Комусь бракує уваги, комусь ніжності, комусь – уміння бути доброю дружиною, комусь самореалізації.

Вистава присвячена одвічній проблемі взаєморозуміння між статями. Що ж потрібно кожній із жінок для виконання мрії про сокровенне жіноче щастя? І може варто забути про горезвісну незалежність, а просто знайти своє кохання, і саме в ньому знайти свою силу?

Граємо у детектива: справа «Зачарованого вершника»

У детектива можна пограти на квестовій грі, яка відбудеться 11 листопада у Запорізькій обласній філармонії ім. Глінки. Збирайте команду, з детективом на чолі!

Вам повинні передзвонити та підтвердити замовлення на стеження за чоловіком, якого підозрюють у невірності.

– Алло, – Чуєте ви хриплуватий голос. – Вже встигли відпочити від минулої справи? А тим часом уже накльовується нова справа!

Світові прем’єри

У кінотеатрах міста на нас чекають популярні та довгоочікувані прем’єри. Повертається «Веном-2» – хижий інопланетний симбіот, який наділяє свого людського носія надлюдськими здібностями. Він протистоїть моторошному серійному вбивці Клетусу, який стає носієм іншого інопланетного симбіоту, а це означає, що у нього вселяється вселенське зло. І лише Веном, керований людяністю головного героя Едді Брока, єдиний, хто зможе йому протистояти.

Фільм з інтригуючою назвою “Вічні” є продовженням стрічок на основі коміксів кіностудії “Марвел”. Йдеться про безсмертних і могутніх істот, створених богами, під назвою Целестіали. Вічні наділені надприродними здібностями і захищають людську расу від величезних та могутніх Девіантів. Останні небезпечні тим, що мутують і забирають сили вбитих Вічних. Ще одну небезпеку, смертельну для людської раси, представляє прихід на Землю нового Целестіалу… На вас чекають яскраві спецефекти і можливість переглянути фільм на великому екрані в 3D.

Катання на конях

Як приємно теплими листопадовими днями відчути вітер в обличчя, катаючись на коні! Звичайно, зараз не XIX століття, проте прогулянки на конях можливі й у наш час. На коні в Запоріжжі можна покататися будь-якого дня, потрібно лише заздалегідь записатися. Зробити це можна у Кінних клубах у місті та області. Кінний клуб є і в Запоріжжі – це «Еквітес» на Хортиці. Інші клуби розташовані поряд з містом – у селі Лисогірка та Розумівка. До речі, коней я бачила й у «Дубівці». Там є коні, поні і навіть верблюди! І на всіх можна кататись. На поні – дітям, на конях та верблюдах – дорослим.

Прогулянка ботанічним садом

Запорізький ботанічний сад – чудове місце для прогулянок та відпочинку на природі. Він відкритий для відвідувань щодня. Його унікальна рослинність тішить око. І нехай надворі вже глибока осінь, залишається багато вічнозелених рослин і чагарників, якими можна помилуватися, відкриті оранжереї, де, як і раніше, можна насолодитися видами екзотичної рослинності. Дитячий ботанічний садок Шевченківського району м. Запоріжжя працює без вихідних, з 8:00 до 17:00.

Музейні виставки

Любителі музейних виставок можуть відвідати експозицію ретро автомобілів. Вона проходить у приватному музеї – одному з найбільших у країні.

Тут виставлені ретро авто та різна техніка, у тому числі й військова. А також мотоцикли, дитячі коляски. Можна робити фотографії. Відвідувачам дозволяють сфотографувати себе на тлі експонатів. На вході височить синій кабріолет, в який можна сісти і проникнутися атмосферою минулого століття.

Виставка проходить щодня, з 9:00 до 17:00 у музеї ретро автомобілів «Фаетон».

У музеї історії зброї можна відвідати виставку, присвячену зброї. Там представлена ​​одна з найбільших приватних колекцій зброї, яка була зібрана на території п’яти континентів.

Музей було відкрито у 2004 році. Основна тема експозиції – історія виникнення та розвитку зброї. У музеї можна познайомитися з видами зброї за величезний проміжок часу – з давніх-давен до другої половини ХХ століття.

Якщо ви наважитеся провести вихідні поза домом, то варто врахувати, що всі ці заходи можна відвідати лише за наявності тесту на Ковід або довідки про вакцинацію.

Приємного відпочинку!