Які події чекають на запоріжців на святкуванні Нового року

 Наближається Новий рік, і в цей період людям хочеться чогось чарівного. Міська адміністрація організувала безліч подій для святкування 2022 року. Запорожці отримають багато яскравих вражень. Читайте на сайті zaporizhanka.com.ua.

Як передає iz.com.ua, заходи триватимуть майже місяць – з 18 грудня до 16 січня. І ялинок буде замість звичайних двох цілих чотири.

Основну ялинку буде встановлено, як і зазвичай, на площі Маяковського. Другу – на бульварі Шевченка, який буде ретельно підготовлений до свята.

І також у двох інших місцях. Одну – на площі «Козацьке коло» на острові Хортиця.

Четверту ялинку буде встановлено у спеціально створеному для святкування наступного року містечку, яке буде розміщено на каскаді фонтанів «Райдуга». Там же буде відкрито льодову ковзанку.

Святкове відкриття основної ялинки відбудеться перед Днем Святого Миколая у суботу, 18 грудня. Величезне дерево виглядатиме зовсім інакше. Старим залишиться лише основа, а зелену частину замінили.

Новорічна програма

На площі Маяковського, починаючи із середини грудня, будуть проведені святкові заходи. По суботах та неділях проводитимуться майстер-класи, пісенні та танцювальні номери, складено новорічну програму.

На каскаді фонтанів «Райдуга», крім новорічної ковзанки, буде відкрито мальовничий будиночок з прозорим дахом – будинок здійснення дитячих мрій. Будуть проведені розважальні заходи для дітей та дорослих. Традиційні святкові програми у Палацах культури проводитися на ці свята не будуть через карантин, а ось на свіжому повітрі їх буде достатньо. Святкування Нового року передбачає безліч конкурсів, призів та сюрпризів. І, звичайно, будуть різні смаколики – гарячі напої, святкові делікатеси. І гарні фотозони, де можна буде сфотографувати приємні моменти.

Організатори свят із задоволенням стверджують, що таким яскравим Запоріжжя ще не було.

Адміністрація міста подбає і про новорічну прикрасу Запоріжжя. Вулицю Маяковського прикрасять гірляндами і ажурними консолями, що світяться. Увечері проспект світитиметься, змагаючись із зоряним небом. І у місті почне їздити святковий потяг. Він рухатиметься від площі Маяковського до «Райдуги» і прокотитися на ньому можна буде безкоштовно.

Хортиця та цирк

Запоріжці, які вирішили святкувати Новий рік на Хортиці, зможуть помилуватися нещодавно встановленими там скульптурами, створеними на всеукраїнському пленері скульпторів, присвяченому Запоріжжю.

Ті, хто любить цирк, зможе відвідати новорічну виставу, яка проходитиме з 18 грудня по 9 січня. Очевидно, на честь наступного року Тигра, глядачі зможуть бути присутніми на виставі за участю найнебезпечніших хижаків планети – тигрів та левів. Також на публіку чекають заворожливі виступи повітряних гімнастів, вправних еквілібристів, спритних акробатів. Крім хижаків можна будет побачити номери й інших дресированих тварин, а смішити глядачів будуть харизматичні клоуни.

Нагадаємо, що доступ до закритих приміщень, таких як цирк або ковзанка, публіка отримає за наявності сертифіката про вакцинацію. Що, звісно, ​​не завадить запоріжцям чудово відсвяткувати Новий рік.