Тайм-менеджмент для мами

Ми всі хочемо встигати багато і мати приголомшливі результати. Для повсякденного життя кожного з нас дуже важливо буквально «бути одночасно» в декількох місцях, поєднувати в собі функції дбайливої ​​мами, уважної дочки, запальної подруги, вірної дружини і, звичайно ж, професійного і незамінного працівника. Однак так уже виходить, що … нічого не виходить. Не можна бігти одночасно за величезною кількістю зайців і сподіватися, що всі вони рано чи пізно стануть спійманими. Далі на zaporizhanka.

Для Запоріжжя – урбанізованого мегаполісу – ця тема досить актуальна, адже, за даними з відкритих джерел, в нашому місті понад вісімдесят відсотків жінок перебувають у трудових відносинах. Так чи інакше, на повний або неповний робочий день, сезонно або на кілька днів в тиждень – всі ці леді замість того, щоб безвилазно сидіти в квартирі, наповнюють світ навколо нас добротою і любов’ю, допомагають місту жити в звичному темпі і ритмі, і зберігають для нас картинку світу незмінною. Безумовно, це вимагає величезного напруження сил і вміння розподіляти свій час між різними завданнями. Ось в цьому запоріжанкам і можуть допомогти психологи, які дали кілька слушних порад по тайм-менеджменту для працюючих леді.

Все по порядку

По-перше, слід зрозуміти, що все і відразу встигнути неможливо. Просто-напросто не вийде. І навіть марно починати. Тому, перш за все, визначитеся з часом для виконання кожного завдання і привчіть себе дотримуватися його. Як це працює? Дуже просто. Якщо ви перестанете відволікатися на роботі кожні кілька хвилин на переживання про те, як там почувається ваша дитина в дитячому садку або школі, і наділа вона шапку, то робочий процес піде набагато швидше. А вдома, навпаки – ні слова про роботу. Однією рукою бігаючи по екрану смартфона в спробі набрати повідомлення шефу, погано виходить перевіряти у дитини уроки. Тому – кожному завданню – свій час.

До речі, про смартфони. Мінімізуйте в своєму житті такі «поглиначі і винищувачі» часу, як соціальні мережі, перегляд непотрібних роликів за давніми передплатами на Ютубі і сидіння на мамських форумах інакше, ніж з якоїсь конкретною метою. Доведено, що постійна присутність смартфона в полі вашого зору і, відповідно, підглядання в нього мигцем, «на хвилиночку», заважає вашому мозку сконцентруватися на виконанні актуальних завдань і знижує результативність роботи. Чи варто воно того?

Один плюс один

Крім того, психологи настійно рекомендують виділити собі час для того, щоб відпочивати – будь-яким доступним для вас і приємним особисто вам способом. Для кого-то таким релаксом можуть стати прогулянки по засніженому лісу, хтось знаходить втіху в тому, щоб вдосталь полежати в гарячій ванні, комусь для розслаблення необхідно провести вечір в компанії подруг і наговоритися з ними. У будь-якому випадку, фахівці вважають, що у людини незалежно від виду і роду його зайнятості має бути одне невелике задоволення в тиждень і одна значуща приємна подія в місяць. Так ви підтримаєте своє психологічне благополуччя.

.,.,.,.